Név |
Szakképzettség |
|
---|---|---|
Ács Brigitta |
kommunikáció szakos bölcsész, német nyelv és irodalom szakos tanár, könytárpedagógiai tanár |
igazgatóhelyettes
|
Borsányi Gáborné |
általános iskolai tanító |
digitális kultúra napközis csop.vezető |
Bréda Ivett |
tanító |
napközis csop.vezető |
Buni Eszter |
általános iskolai tanító |
3.a osztályfőnök napközis csop. vezető |
Csordásné Fülöp Edit |
népművelés és ének-zene szakos tanár, |
|
Deichlerné Könyves Ildikó |
általános iskolai tanító |
intézményvezető közoktatásvezető közoktatási szakértő |
Dobszainé Kovács Katalin |
általános iskolai tanító,
gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak |
2.b osztályfőnök munkaközösség-vez. |
Farkas Rita |
általános iskolai tanító |
4.b osztályfőnök |
Hegedüs-Ferenczi Veronika |
általános iskolai tanító |
1.a osztályfőnök |
Hippné Misnics Anita |
általános iskolai tanító |
4.a osztályfőnök |
Horváth Róbert |
bilógia, technika szakos tanár - műszaki szakoktató |
6.b osztályfőnök közoktatásvezető |
Kakuk Csilla |
általános iskolai tanító |
napközis csop. vez. |
Kaszper Gyula |
tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségterület |
1.b osztályfőnök |
Kerék Julianna |
matematika, ének-zene szakos tanár |
8.b osztályfőnök |
Kissné Savanyó Andrea |
általános iskolai tanító,
gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak |
|
Kozma Dávid |
magyar, történelem és állampolgári |
|
Mesterné Fenyvesi Melinda |
általános iskolai tanító |
7.b osztályfőnök |
Meszes Zsolt |
általános iskolai tanító, matematika szakos tanár ember - és társadalom műveltségterület tanár |
6.a osztályfőnök |
Molnár-Kretek Lívia |
általános iskolai tanító, angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár |
5.b osztályfőnök közoktatásvezető |
Simonics Róbertné Szabó Anett |
magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár |
8.a osztályfőnök munkaközösség-vez. |
Szalainé Kollár Krisztina |
történelem, földrajz szakos tanár |
munkaközösség-vez. |
Tomsics István |
középiskolai testnevelő tanár |
7.a osztályfőnök |
Tomsicsné Schütt Eszter |
általános iskolai tanító |
5.a osztályfőnök |
Varga Judit |
általános iskolai tanító |
2.a osztályfőnök munkaközösség-vez. |
Varga Viktória |
tanító |
napközis csop.vezető |
Vargáné Fejér Márta |
általános iskolai tanító |
3.b osztályfőnök |
Vecsánin Gabriella |
általános iskolai tanító |
napközis csop. vez. |
Vucskics Anett |
ének-zene tanár, karvezető |
igazgató-helyettes közoktatásvezető mentor tanár |
Név |
|
|
---|---|---|
Abrams Kevin Clifford |
angol |
|
Duffka Adrienn |
néptánc |
|
Kaiser Antalné |
fizika |
|
Kollárné Horváth Gyöngyi |
honismereti szakkör |
|
Mándoki Zoltán |
fizika |
|
Meisl Károly László |
digitális kultúra |
|
Szalai Bálint |
rajz |
|
Fükéné Walter Mária |
kémia |
|